DVOJITÝ DŮM

Návrh rodinného domu se samostatnou garáží a krytým vstupem. Prosvětlené místnosti využívají jihovýchodního i jihozápadního slunce, jednovrstvé zdivo tvoří obytnou část objektu v kombinaci s nevytápěnou garáží, četné užití železobetonových prefabrikátů / volná studie


BYTOVÝ DŮM S PODKROVÍM

Návrh bytového domu s obytnými jednotkami 2kk, s vlastním přístupem na zahradu, na balkón či terasu. Kuchyně s obývacím prostorem nabízí dostatek skrytého úložného prostoru / původní návrh dle projektu pro stavební povolení, Chrlice, 2018 – 2020 / KOMPARO realizace staveb s.r.o.


DŮM VE SVAHU

Návrh rodinného domu, který využívá svahovitý terén pro vlastní garáž. Prostorný vstupní prostor spojen s obývací místností a kuchyní / původní návrh dle projektu rodinného domu, Knínice u Boskovic, 2021 – 2022 / KOMPARO realizace staveb s.r.o.


DŮM V ÚDOLÍ

Návrh rodinného domu s dilatačně napojenou garáží, tradiční půdorys propojen do minimalistického řešení pomocí terasy nepravidelného tvaru / původní projekt odpovídající požadavkům odboru životního prostředí pro umístění domu s výhledem na Kněží Horu, Klepačov, 2018 – 2019 / KOMPARO realizace staveb s.r.o.